Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 100 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, на 22 кат, лифт, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, 2 бањи, 3 француски балкони, инвертер клима, нова градба, можност за користење на базен, теретана, 2 сопствени паркинг места, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26142

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
22 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
22 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА