Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во куќа во Козле кај Свети Јован, станот поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 балкони , бања, клима , 2 паркинг места, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26135

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА