Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром, станот поседува 70 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, на приземје со двор, со лифт, се издава наместен комплет, засебна кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, реновиран, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26128

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА