Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Кисела Вода кај Рампа, поседува 40 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел, нова задрбна кујна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, инвертер клима, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26121

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА