Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ѓорче Петров

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Ѓорче Петров кај Стадионот, станот поседува 60 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава полу наместен, со бања, клима, реновиран комплет , греење на сопствено парно, слободен паркинг. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26117

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА