Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов Модерен во Аеродром , кај Блаже Конески, станот поседува 40 m2, со 2 соби, се издава наместен со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, греење на инвертер клима, балкон, нова градба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, слободен паркинг. Вселив веднаш

Код на недвижност: 26114

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА