Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Центар позади Универзална Сала, станот е 50 м2, 2 соби, станот се издава празен, во нова градба, со балкон, бања, греење на клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26106

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА