Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар, во Гтц кај Стопанска Банка, Станот е 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен, со кујна, плакари, греење на парно, клима,, 2 балкони, бања, реновиран комплет, идеален за деловен, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26102

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА