Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Кисела Вода кај Рампа, во Флатирон, станот поседува е 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, купатило, инвертер клима, балкон, греење на парно, гаража.
Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26101

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА