Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Капиштец спроти Зебра, станот поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати , машина за перење, греење на сопствено парно, инвертер клима, нова градба, балкон, бања, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26097

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА