Real Estate Agency
мени
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром-Мичурин кај Кам, станот поседува 90 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, комплет наместен со понов мебел, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 бањи, балкон, греење на парно, клима, остава, на 4 кат, реновиран комплет, слободен паркинг вселив веднаш.

Код на недвижност: 26096

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА