Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Населба Хром , станот располага со 65 м2, две спални соби и дневна, балкон, 2 бањи, се издава празен , во нова градба, со греење на струја, клима уред, паркинг, невселен до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26090

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
66 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
66 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА