Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен вo Центар, кај Универзална Сала, наместен со нов мебел, поседува 50 м2, 2 соби, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на сопствено парно, клима , бања , балкон, нова градба 2021 г, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26073

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА