Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Католичка Црква, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, балкон, бања, нова градба, клима. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26065

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА