Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар кај Државна Болница, станот е 60 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални , на 3 кат, со лифт, се издава празен, нова градба, балкон, бања, греење на сопствено парно, клима, вселив од 1 Јануари.

Код на недвижност: 26048

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА