Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Строг Центар Тц Палома Бјанка, поседува 100 м2, 4 соби, се издава ПРАЗЕН со чајна кујна и ЛУКСУЗЕН канцелариски мебел, на 3 кат, инвертер клими, 2 бањи, реновиран комплет, видео надзор, домофон, аларм, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26040

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА