Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Козле , кај Владо Тасевски, станот поседува 85 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен , со бања, балкон, клима , нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26036

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА