Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Капиштец спроти Завод за Рехабилитација, станот поседува 50 м2, 2 соби, комплетно наместен со нов и модерен мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, греење на парно, клима, балкон, нова градба. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26028

Соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА