Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар до Државна Болница, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава празен со  нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, бања, клима, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26021

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА