Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава гарсоњера во Капиштец кај Завод, станот е 35 м2, со 1 соба, наместена комплет, машина за перење,
греење на парно, кујна, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, реновирана, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26016

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА