Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Центар кaj Џамбо, Станот е со површина од 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на клима, нова кујна со апарати, машина за садови, купатило, реновиран комплет, вселив од 1 Јануари.

Код на недвижност: 26001

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА