Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар на Илинденска близу Парк, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, клима , балкон , бања, греење на парно, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26000

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА