Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Мичурин, кај Железничка, станот поседува 65 m 2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, се издава наместен полунаместен со нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, 2 бањи, балкон, 3 инвертер клима, греење на сопствено парно, понова градба, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25976

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА