Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе кај гимназија Нова. Станот е 120 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, се издава празен, со греење на струја, нова градба , станот е дуплекс, Невселен до сега, 2 бањи, балкон, подрум, и гаража за три возила, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25955

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА