Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Порта Влае , станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, нова градба, балкон, греење на инвертер клима, машина, нова градба 2022 г, слободен паркинг, не вселуван до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26751

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА