Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар-Капиштец кај Зебра, на 2 кат, Станот е 95 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, се издава празен со засебна кујна и апарати, плакари, со балкон, 2 бањи, греење на парно, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25915

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА