Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан на Водно, кај Панорама, мирна локација , поседува 95 м2, 3 соби, конфорна дневна и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, со нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, клима инвертер, балкон со прекрасен поглед, 2 бањи, гардеробер, нова градба, машина, гаража, вселив веднаш.

Цена-600 евра со гаража
Цена -500 евра без гаража

Код на недвижност: 25891

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА