Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар, близу Парк, станот поседува 100 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, греење на парно, климa, понова градба, 3 балкони, 2 бањи. Вселив од веднаш.

Код на недвижност: 25881

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА