Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Ново Лисиче, спроти Џевахир, станот се издава празен, поседува 70 m 2, 3 соби, дневна и 2 спални, 2 бањи, балкон, греење на клима, нова градба, подрум, гаража, на приземје со двор од 110м2, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25878

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА