Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар спроти Клиника на Водњанска, поседува 125 м, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен, греење на парно, 2 бањи, 2 балкони, клима,нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25877

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
125 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
125 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА