Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВА ГАРСОЊЕРА во Аеродром кај АМЕРИКАН КОЛЕЏ, станот поседува 30 м2, 1 соба, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, греење на парно, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 февруари…

Код на недвижност: 25874

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА