Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром кај Aмерикан Колеџ, станот поседува 45 м2, 2 соби, комплет наместен со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, греење на парно, инвертер клима, тв, на 4 кат, лифт, нова градба, 2 СОПСТВЕНИ ПАРКИНГ МЕСТА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 25872

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА