Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Kапиштец, кај Зебра, поседува 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, СЕ ИЗДАВА ПОЛУНАМЕСТЕН, со ( ГАРНИТУРА, ТВ, БРАЧЕН И ЕДИНЕЧЕН ), со греење на парно, климa, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон , реновиран комплет, 2 бањи, вселив веднаш…

Код на недвижност: 25871

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
8 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
8 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА