Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Џамбо, поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, Станот се издава празен, со кујнски елементи, канцелариски бироа, тросед и фотеља, на 1 кат со лифт, нова градба, бања, балкон, греење на сопствено парно, клима, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25867

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА