Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода, кај Градинката Весели Цветови, станот поседува е 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен со кујнски елементи, купатило, клима, балкон, греење на парно, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25855

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА