Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Кисела Вода кај Економското, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплет со нов мебел , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, 2 бањи, нова градба, греење на инвертер клима, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25828

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА