Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Тафталиџе 1 , Адора DIAMOND, поседува 55 м2 2 соби, со спална соба, бања, дневна со нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, на која се излегува од спална и дневна, на 10/10 кат со лифт, централно греење + клима, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25825

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА