Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 1 на Рузвелтова близу Парк , поседува 60 м2, 2 соби, конфорна дневна и спална, наместен комплет со нов мебел , нова засебна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, реновиран , клима, греење на парно, сопствен паркинг, и простор за точоци и мотори, вселив веднаш…

Код на недвижност: 25815

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА