Real Estate Agency
мени

Локација: Жданец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава Куќа во Жданец. Поседува 380м2, со приземје и 2 ката, 120 м двор. Истата е организирана со два влеза (топла спојка, односно може да бидат и одделени и споени). Првиот влез води кон приземје и прв кат, додека вториот влез води кон целосно одвоен апартман на втор кат/поткровје за гости или слична намена. Дополнително, двата влеза водат и до подрум, гаража, летна кујна итн. (опишано подолу).
Приземјето се состои од целосно опремена кујна, wc, голема дневна соба и трпезарија со 55 ‘ smart TV и комотна тераса. На првиот кат има 3 спални соби наместени со брачни кревети, секоја спална има сопствена бања, сопствени вградени гардеробери и тераси во секоја од собите. Меѓу нив на катот има и заеднички (втор) дневен простор со 50’ smart TV и чајна кујна.
Апартманот на горниот кат се состои од дневен простор со 45’smart TV, голема тераса со поглед на дел од градот и Водно, целосно опремена кујна, спална соба наместена со брачен кревет и сопствена бања.
Во подрумот има utility (машина за перење и сушење), бања и летна кујна која е директно поврзана со дворот (стаклени шибер врати) во кој има тревник, летниковец, скара итн.
Куќата има затворена гаража, како и 3-4 паркинг места во самиот двор и 2-3 места пред куќата.
Греењето е организирано со сопствено парно на електрична енергија и/или нафта (во зависност од потребите), ладењето е со клима уреди во секоја соба.
Се изнајмува целосно наместена или празна во зависност од потребите на клиентите.

Код на недвижност: 25814

Соби
6+ соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
380 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
6+ соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
380 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА