Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Кисела Вода , kaj Рампа, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за САДОВИ, бања, балкон, НОВА ГРАДБА, греење на 3 ИНВЕРТЕР КЛИМИ, ниски сметки, со 2 ГАРАЖНИ МЕСТА, станот е , вселив од 1 ЈУЛИ…

Код на недвижност: 25811

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА