Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец во Ктк, во тивка и мирна локација, станот поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, со нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, 2 клими инвертер, балкон со отворен поглед, бања, 3кат, лифт, нова градба, машина за перење и сушење, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25807

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА