Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова гарсоњера во Црниче кај СВЕТА ПЕТКА, близу Центар, и Клиника, станот поседува 45 м2, 1 конфорна соба, комплетно наместен со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, клима, бања, нова градба, слободен паркинг, вселив од 01.06…

цена-250 евра ( со сите платени сметки за кирија, вода, струја, парно, интернет, кабловска, куќен совет )

Код на недвижност: 25781

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА