Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава куќа во Козле во близина на Германска амбасада, истата е со три спрата (приземје, први и втори), 210 м2. Има двор 150 м2 со место за паркинг 3 возила . Има 6 спални соби , по три на спратовите. Долниот дел од куќата е салон , дневна трпезарија остава ходници и тоалет. Куќата има соларни панели , исто така има и сопствен бунар,, Делумно е наместена , дневната е комплетна и една спална . Во други две спални има само плакари по потреба би се наместиле. Една соба е приспособена за рекреација , има справи аа вежбање. Има две купатила на спратовите. Греењето е на парно со струја , но има и инвертер клими поставени во собите. Местото е мирно приватно.

Код на недвижност: 25780

Соби
6+ соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
210 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
6+ соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
210 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА