Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов кат од куќа во Тафталиџе во близина на Гимназија Нова и Јахја Ќемал, поседува 100 м2, 4 соби, наместена со нов мебел, дневна и 3 спални, клима. 2 бањи, балкон, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, на приземје со двор, 2 паркинг места, мирна локација, вселива веднаш.

Код на недвижност: 25771

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА