Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец, во близина на Училиштето Киро Глигоров , со тераса со поглед во парк, тивка средина, идеален за млад брачен пар, фамилија, или поединци кои сакаат комфорт и фунционалност, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, се издава наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати , клима, бања, греење на парно, реновиран комплет, клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25756

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА