Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Црниче, кај КАМ МАРКЕТ, станот поседува 100 м2, 4 соби, дневна и 3 спални. се издава празен со нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, ,плакари, 2 бањи, балкон, клима, слободен паркинг, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25755

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА