Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром во Џевахир, со површина од 55 м2, 2 соби, дневна и спална, греење на парно, се издава празен со кујна, со балкон, нова градба, слободен паркинг, 29 кат, лифт, не вселуван до сега, со паркинг, вселив вeднаш.

Код на недвижност: 25723

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
29 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
29 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА