Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава одличен стан во Капиштец кај Цветен Пазар, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел, греење на парно, климa, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 балкони, бања, греење на парно, реновиран комплет , вселив од 1 декември…

Код на недвижност: 25719

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА