Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗЕНстан во ТАФТАЛИЏЕ 1, кај Хрватска Амбасада, станот поседува 85 м2, 4 соби, дневна и 3 СПАЛНИ соби, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкони, клима инвертер, нова градба, СОПСТВЕН ПАРКИНГ ГАРАЖА, подрум, вселив веднаш….

Код на недвижност: 25713

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА