Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изнајмува деловен простор со големина од 65m2. 2 соби, едната е океански простор и уште една помала, има и бања, кујна,, Сместен е во деловен објект со лифт на втор спрат,лоциран во строгиот центар од градот, спроти Национална опера и балет веднаш позади зградата на А1 во адвокатската уличка, клима. вселив веднаш.

Код на недвижност: 25670

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА